Dostawa i płatność

2 sposoby składania zamówień, proszę wybrać dogodny dla siebie:

  1. Poprzez formularz w naszym sklepie internetowym www.pewna-apteka.pl
  2. Bezpośrednio mailem pod adresem kontakt@pewna-apteka.pl

ZAMAWIAJĄC POPRZEZ EMAIL Proszę podać dokładny adres zawierający:
  • Imię i nazwisko
  • Ulicę i numer domu
  • Kod pocztowy i miasto
  • oraz rodzaj i ilość preparatu jaki chcą Państwo zamówić.
Proszę również wybrać jakie preparaty gratis mają być dołożone, w razie nie określenia leku, który ma być gratis będzie on wybrany losowo.

Zapewniamy 100% DYSKRECJI nie ma możliwości zorientować się co jest w środku koperty bąbelkowej, nie jest ona też w żaden sposób oznaczona nazwą firmy, logiem etc.


  • Koszt wysyłki 19zł zamówienia powyżej 250zł GRATIS.

  • Zamówienia realizowane do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia, złożone po godzinie 13:00 realizujemy dnia następnego.

Każda wysyłka realizowana jest za pomocą Kuriera, dostawa następuje następnego dnia roboczego od nadania paczki.

Koszt wysyłki 19zł. KAŻDE ZAMÓWIENIE PŁATNE JEST PRZY ODBIORZE

 
W razie jakichkolwiek problemów i niejasności proszę kontaktować się z nami poprzez email : kontakt@pewna-apteka.pl 
>> Opinie użytkowników <<
Nie spodziewałem się tak szybkiej reakcji ze strony apteki. Odpowiedzi na pytania przyszły szybko, a do tego prędko dostałem leki do skrzynki. Dzięki tak szybkiemu zareagowaniu mogłem powrócić do normalnej kondycji seksualnej i znów cieszymy się z dziewczyną super życiem seksualnym. Dzięki.
Super szybka wysyłka leków. Przyszły idealnym stanie, w oryginalnych pudełkach. Wszystko oznaczone jak należy. W opakowaniach były ulotki. To dokładnie takie same zakupy jak w każdej innej aptece – tylko że w Internecie. Dzięki Wam doskonale sobie teraz radzę w tych sprawach i świetnie się bawimy ze swoją żoną.
Doskonała współpraca i to już trzeci raz. Po raz kolejny dostałem doskonałej jakości leki. Nie dość że działają to jeszcze realizacja zamówień z Waszej strony znów przebiegła w sposób perfekcyjny. Serdecznie dziękuję za zestaw tabletek, który odmienił moje życie.
Zdecydowanie mogę polecić. To najlepsza apteka z jaką miałem do tej pory do czynienia. Przede wszystkim dlatego, że wszystko co do mnie przyszło było towarem oryginalnym, dobrze zapakowanym i dyskretnym. Nikt nie dowiedział się co znajduje się w paczkach i właśnie za to sobie was najbardziej cenię.
To jest to czego szukałem długo. Doskonała apteka, szybka realizacja zamówień i przede wszystkim wszystkie dostarczone do mnie leki dobrze się sprawują. Odzyskałem możliwości seksualne już przy pierwszym opakowaniu i cieszę się dzięki tym tabletkom wspaniałym seksem z ukochaną.
>> Zapraszamy do kontaktu <<
  • CAPTCHA Image