NASZE PRODUKTY

Valif 20mg w żelu

Cena: 140,00 zł
opakowania
1 opakowanie zawiera 7 saszetek leku.

Valif 20mg w żelu

Substancja czynna Vardenafil 20mg.
Pakowany w kartoniki zawierające 7 saszetek żelu.
Działanie do 12 godzin.
Ilość Cena za saszetkę Cena za całość
7 SASZETEK (1 WEEK PACK) 20 zł 140 zł
14 SASZETEK (2 WEEK PACK) 19 zł 266 zł
21 SASZETEK (3 WEEK PACK) 18 zł 378 zł
28 SASZETEK (4 WEEK PACK) 17 zł 476 zł
35 SASZETEK (5 WEEK PACK) 16 zł 560 zł
70 SASZETEK (10 WEEK PACK) 15 zł 1050 zł
140 SASZETEK (20 WEEK PACK) 13 zł 1820 zł

Valif Yelly one week pack 20mg Sildenafil

Wakacje, to czas niesamowitych odkryć, przeżyć, przygód, które dają człowiekowi zupełnie inne doznania, wspomnienia. Wakacje, to również czas przygód seksualnych, w różnych miejscach, także za granicą. Dlatego też, będąc na takiej wycieczce, podróży, warto przede wszystkim mieć przy sobie pewny gwarant, dający niesamowite doznania zawsze wtedy, gdy nasza skuteczność i twardość nie jest pewna. To jest właśnie Valif Yelly one week pack, który sprawdza się o każdej porze roku!

Delegacja, służbowy wyjazd, spotkanie po latach, to wszystko może zaowocować ciekawym, niepowtarzalnym wieczorem, który skończy się w łóżku. Nie zawsze, wyrwany z szybkiego tempa życia, zestresowany, niedożywiony, zaprawiony alkoholem, będziesz miał pewność, że nie zawiedziesz a przy tym zaspokoisz partnerkę. Czy zatem warto się stresować? Czy poza upojną nocą, piękną kobietą u boku i perspektywą pięknych chwil, chcesz stresować się swoją męskością i problemami? Na pewno nie. Dlatego właśnie powstał Valif Yelly one week pack. Jest to lek jedyny w swoim rodzaju, pakowany dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Idealny podczas wyjazdów, delegacji, wycieczek, podróży. Pakiet 7 saszetek sprawi, że przez cały tydzień będziesz mógł cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami. Warto również dodać, że wyróżnia się niezwykłą konsystencją, ponieważ nie są to tabletki, ale żel! Ta konsystencja sprawia, że substancja działa jeszcze szybciej i jeszcze sprawniej. Ważne są również doznania zmysłowe, żel jest bardzo smaczny, owocowy, dzięki czemu partnerka również powinna być zadowolona. Szczególnie będąc na wyjazdach jest to ważne, bowiem nie zawsze są najlepsze warunki do tego, by razem się kochać. Miej więc przy sobie zawsze jedną saszetkę, szczególnie że otrzymasz 7 na każdy dzień, więc będziesz miał w czym wybierać! Żel należy po prostu wybić, ewentualnie popić i cieszyć się jego niezwykle skutecznym działaniem.

Warto przy tym dodać, że Valif Yelly one week pack sprawdza się idealnie podczas leczenia zaburzeń erekcji, w szczególności w problemach z szybkim wytryskiem a także nieodpowiednim wzwodem. Działanie żelu trzymuje się nawet do 12 godzin, dzięki czemu jest to jedna z wydajniejszych i skuteczniejszych substancji! Lek ten jest tańszym zamiennikiem wielu leków, dzięki czemu jest tak popularny. W tym wypadku nikt nie płaci za reklamę ani za inne działania marketingowe, dzięki czemu tabletkę polecają sobie sami klienci. W ten sposób, bardzo niskim kosztem, reklama dzieje się sama. Główne zalety, to oczywiście nie tylko cena i długość działania, ale przede wszystkim szybkość wchłaniania. Postać żelu sprawia, że substancja (vardenafil), wpadając do ust, w procesie rozpadu wchłania się do organizmu. Żel działa już po 15 minutach, także nawet nie trzeba go specjalnie wcześniej zażywać. Wybierając tabletki, warto skontaktować się z lekarzem specjalistą. Valif Yelly one week pack, jak wszystkie tabletki, saszetki, leki, może wywołać skutki uboczne. Nie jest to również preparat dla wszystkich. Dlatego też warto, przez zażyciem, zapoznać się z ulotką, dowiedzieć się, czy w ogóle możemy takie tabletki zażywać. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że zażycie żelu nie skończy się dla nas źle, nie wywoła nieprzyjemnych skutków ubocznych. Na pewno panowie, którzy mają za sobą dość poważne choroby serca itp. powinni skonsultować działanie i zażywanie tabletek ze swoim lekarzem. Nie zawsze też Valif Yelly one week pack dobrze działa z innymi lekami, stąd też ta wizyta lekarska jest konieczna.

Czytając opinie o Valif Yelly one week pack, zapoznając się z opiniami naszych klientów wiemy, że jest to rewelacyjny środek na każdą okazję. Wycieczki, pikniki, wyjazdy służbowe, wszędzie tam, gdzie potrzebny jest lek na szybką, niekoniecznie zobowiązującą akcję. Oczywiście w wypadku stałych związków, Valif Yelly one week pack również świetnie się sprawdzi. Lek był testowany w wielu przypadkach i nigdy nie zawiódł, dlatego jest tak szeroko stosowany i popularny. Jeśli więc tylko panowie potrzebują sprawdzonej i niedrogiej alternatywny, to na pewno ten żel się sprawdzi. A również i panie docenią to i z pewnością pochwalą za świetny, długi i przede wszystkim satysfakcjonujący seks. Znamy tak wiele opinii, że możemy zagwarantować, że ten żel z pewnością się sprawdzi a przy tym nie obciąży nadto budżetu. Jest to rewelacyjny zamiennik Levitry, niedrogi, skuteczny, godny polecenia przez samych klientów! W rewelacyjnej, praktycznej paczce 7 saszetkowej, idealnie sprawdzi się na każdą okazję. Żel można zamówić w Internecie bez problemu, jest to lek wydawany bez recepty. Jeśli wiec tylko potrzebujesz skutecznego leku w rozsądnej cenie, działającego już po kilkunastu minutach, zamów koniecznie Valif Nelly.
>> Opinie użytkowników <<
Valif w żelu przekonał mnie właśnie ciekawą formą podania specyfiku. Dzięki temu, że jest on w smacznym żelu do spożycia mam wrażenie jakby nieco szybciej na mnie działał niż ten klasyczny podawany w tabletkach.
Valif to fajna substancja, której nie z przypadku zaufałem. Polecił mi go dobry lekarz i miał absolutnie rację co do jego działania. Działa długo i konkretnie na moje ciało.
Wzwód znów był możliwy dzięki Valifowi. Nie spodziewałem się tak konkretnego działania specyfiku na moje ciało. Kilkanaście godzin pełnej gotowości na przeżywanie rozkoszy seksualnych to coś na czym mi zależało. I tak faktycznie ta substancja na mnie podziałała.
Valif to był dla mnie strzał w dziesiątkę. Lek ten pomógł ekspresowo na wszystkie problemy ze wzwodem. Potencja jest silna, stabilna, erekcja pozwala na odbycie stosunku zupełnie normalnie.
Długo nie mogłem się kochać z powodu braku erekcji. Na wszystkie sposoby nie mogłem uzyskać wzwodu. Dopiero valif mi pomógł w tym temacie i okazało się, że można moje ciało w kilkadziesiąt minut przywrócić do stanu używalności.
Doskonały lek. Na moje problemy z erekcją valif pomógł doskonale. Od razu po pierwszej tabletce nie było już żadnego kłopotu ze wzwodem. Wszystko działa doskonale po tym leku. Dlatego wróciłem po więcej. Serdeczne dzięki.
Wzwód dzięki valif jest idealnie taki sam jak bez tabletek. Właśnie dlatego go wybrałem. Zero sztuczności, zero większych skutków ubocznych. Po prostu naprawiło to moje życie w tych sprawach.
Valif kompletnie zmienił wszystko w moim życiu. Znów mogę się zupełnie normalnie kochać ze swoją dziewczyną i bawimy się przy tym doskonal. Wzwód jest mocny jak nigdy.
Mój wzwód w końcu jest silny i wystarcza do normalnego seksu. Dzięki valifowi wszystko się zmieniło na lepsze w tych sprawach i znów dobrze się bawimy seksem.
Valif to dobry lek. Nie spodziewałem się tak dobrego działania na moje ciało. Erekcja jest silna i stabilna, pozwala na odbycie zwyczajnego stosunku i doskonałą zabawę jak kiedyś.
Wydawało mi się, że już nigdy nie odzyskam wiary w swoje możliwości seksualne. Tymczasem potencja po tabletce valifu jest silna jak nigdy. Zabawa w łóżku trwa i trwa, bo tabletka pozwala na wiele godzin zabawy.
Dzięki temu lekowi udało mi się znów normalnie kochać ze swoją dziewczyną. Bawimy się doskonale seksem jak za dawnych lat.
Valif jest doskonałym środkiem na potencję. Przekonałem się o tym na własne oczy. Kilkanaście godzin działania to naprawdę wiele. W moim wypadku nie ma również jakiś większych skutków ubocznych za co również cenię Sue ten specyfik.
Valif zaskoczył mnie pozytywnie. Lek zadziałał praktycznie od razu, a mój członek stał się podatny na wszystkie bodźce seksualne, które zawsze lubiłem. Warto było go wybrać.
Na pewno jeszcze właśnie z tego środka będę korzystać na co dzień. Niesamowity lek dla osób wymagających. Ja taki właśnie jestem i dlatego valif mnie zadowolił w stu procentach. Silny wzwód i konkretne działanie długi czas na mój organizm.
>> Zapraszamy do kontaktu <<
  • CAPTCHA Image